22 Ocak 2016 Cuma

Planlama Onayı Başvurusu Hakkında Duyuru

Bina kat sayısı 10 kat, bina taban alanı yaklaşık 2.560 metrekare, bina toplam  alanı yaklaşık 19.500 metrekare, yaklaşık 4300 m² alanı olan her kat bodrumlardan, I. Bodrumda balo salonu, kapalı yüzme havuzu, gym, hamam ve servisler, II. Bodrumda 62 araçlık otopark ve servisler,III. Bodrumda  106 araçlık otopark ve depo, Zemin katta 18 araçlık otopark, resepsiyon, çok amaçlı kafeterya, restorant, dükkanlar, servisler, açık yüzme havuzu, ve tenis kortu,  I.II.ve III. katların her birinde 25 oda ve servisler, IV. Katta 30 oda ve servisler, V. ve VI. katların her birinde 31 oda ve servisler, VII katta 25 oda, restorant ve servisler,VIII. ve IX. katların her birinde 27 oda, restorant ve servisler, toplam 246 adet yatak odası bulunan  Turizm(0tel) kullanımına yönelik, yeni inşaat amaçlı tasarı gelişme için  27 Ekim 2015  tarihinde, Planlama Onayına başvurulmuştur.

Yukarıda açıklaması verilen Turizm amaçlı tasarı gelişme ile ilgilenenlerin ve/veya ilgili olanların ve/veya itirazı ve/veya görüş ve önerisi olanların, bu itiraz ve/veya görüş ve önerilerini, gerekçeleri ile birlikte, Lefkoşa, Şehir Planlama Dairesi Müdürlüğüne yazılı olarak bildirmeleri saygı ile rica olunur.

İlgilenenlerin ve halkımızın bilgisine saygı ile sunulur.

Planlama Makamı
Şehir Planlama Dairesi


Not: Ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler Şehir Planlama Dairesi web sitesi www.spd.gov.ct.tr adresini ziyaret edebilir ve 09.00 – 12.30 saatleri arasında Lefkoşa Şehir Planlama Dairesi Müdürlüğüne başvurabilirler.
0 comments on article "Planlama Onayı Başvurusu Hakkında Duyuru "

KKTC Şehir Planlama Dairesi Müdürlüğü Resmi Web Sitesi - Aralık 2012
Günceleme Tarihi Ocak 2018 - Tüm hakları saklıdır.